Logo

Mitsubishi Pajero pinin 1.8 benzin

Број на оглас: 3461817 | Објавен на: 20.02.2020, 12:07
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mitsubishi

Модел: Pajero Pinin

Година: 2000

Гориво: Бензин

Километри: 140000

Менувач: Рачен

Каросерија: Теренци - SUV

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 10.2020

Сила на моторот: 88 kw / 120 ks

Kласа на емисија: Останато

Цена: 3.900 €

3.999 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Dzipot na dobra sostojba, smenet rebrast, ulje ,sve servisiran, restarviran od dole , nov llager, novi stabilizatori , jabucic,i nov cilindar za kosnicite, klimata raboti PERFEKTNO , pali vozi . Gumite wrangler 80% novi , vredi da se vidi.
Ima nekoi nadvoresni raboti na branicite
Registriran cela godina
Moze zamena so ATV 4x4 nad 500cc

 Тетово    Општина:Теарце

Прати Е-Маил

 ....

Потврден огласувач