Logo

BMW 530d 525d pumpa za gorivo

Број на оглас: 3461935 | Објавен на: 18.12.2019, 14:27
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: BMW

Модел: 530

Година: 2005

Гориво: Дизел

Километри: 60000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Хеџбек

Боја: Бела

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 01.2020

Сила на моторот: 111 kw / 151 ks

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Pumpa za gorivo za bmw 530d 525d e60
Polovna

 Дебар    Општина:Дебар

Прати Е-Маил

 Ardiol

Потврден огласувач