Logo

Fiat punto

Број на оглас: 3462184 | Објавен на: 28.03.2020, 23:16
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Fiat

Модел: Punto

Година: 2006

Гориво: Дизел

Километри: 150000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 12.2019

Сила на моторот: 50 kw / 68 ks

Цена: 2.700 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Dobro odrzuvano,redovno servisirano punto.

 Гостивар    Општина:Гостивар

Прати Е-Маил

 Ang.

Потврден огласувач