Logo

Десктоп компјутер HP 8300 Intel i5 CPU / desktop kompjuter

Број на оглас: 3462337 | Објавен на: 26.03.2020, 21:25
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Xaрд диск HDD: 250 GB

РАМ Меморија: 4 GB

Модел на процесор: Intel Core i5

Тип на хaрд диск: HDD

Цена: 7.000 МКД

Категорија: Компјутери / Десктоп компјутери

Вид на оглас: Се продава


Модел: HP Compaq Elite 8300 Small Form Factor PC
CPU: Intel i5-3470s
RAM: 4GB DDR3
HDD: 250GB
Лиценциран Windows 7/10.
DisplayPort, VGA, USB 3.0

Компјутерот е исправен без никакви проблеми, идеален за фирми.

Со компјутерот НЕ ДОАЃА монитор, тастатура, глушец, CD/DVD drive.

Цена: 7000 денари

 Велес    Општина:Велес

Прати Е-Маил

 Lqwe

Потврден огласувач