Logo

Se prodava del od POPOVA BAVCA

Број на оглас: 3462355 | Објавен на: 02.08.2020, 00:34
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Тип на земјиште: Останато

Цена: 10 €
Цената е фиксна

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Se prodava del od POPOVA BAVCA Kocani na patot prema Brana gratce
10€ od kvadrat
Cenata e fiksna
Tel br za kontakt i viber na
070622730
071608909

 Кочани    Општина:Кочани

Прати Е-Маил

 Kate

Потврден огласувач