Logo

Trafo-Balast za svetlo od Mercedes E200

Број на оглас: 3462382 | Објавен на: 22.05.2020, 23:39
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 200 €

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Вид на оглас: Се продава


Centralina za svetlo dlgo/kratko
Mercedes E200 w212

Delo se prodava NOV

Broj za kontakt :

Antonio 076 241 092

 Делчево    Општина:Делчево

Прати Е-Маил

 Antonio

Потврден огласувач