Logo

Goldoni 50ks

Број на оглас: 3462444 | Објавен на: 15.02.2020, 11:38
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 5.100 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Трактори

Вид на оглас: Се продава


Goldoni 50ks duplak moze zamena za traktor nad 2013god

 Кочани    Општина:Кочани

Прати Е-Маил

 Prodavac

Потврден огласувач