Logo

Работа - Усовршување

Број на оглас: 3462560 | Објавен на: 18.02.2020, 10:51
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 400 €
Цената не е фиксна

Категорија: Услуги, Сервисери / Обуки, Курсеви, Часови и Подучување / Бизнис и Финанси

Вид на оглас: Се продава


Имате високо образование на возраст од 25 до 45 год.
Можете и сакате нешто повеке (од останатите) да научите-усовршите, имате амбиции, комуникативни сте...
Имате можност за работа или како дополнителна работа со работно време кое сами си го определувате. Каде со 6 до 10 часа неделно, ќе заработувате 400€, 600€ ... месечно зависи од вас.
* Работна активност:
Посредување мегу клиент и негово запознавање со
Инвестирање во акции и инвестициски фондови.
* Инф : 075 317 320 *

 Скопје    Општина:Скопје Центар

Прати Е-Маил

 Robert

Потврден огласувач