Logo

STAKLO SACUVAN GOLF 1 BENZIN 1.3 PRV SOPSTVENIK STAKLO

Број на оглас: 3462608 | Објавен на: 18.01.2020, 09:13
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Golf

Година: 1982

Гориво: Бензин

Километри: 140000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Зелена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 05.2020

Сила на моторот: 44 kw / 60 ks

Цена: По Договор

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


GOLF 1 BENZIN 1.3 1982 PRV SOPSTVENIK PRVA FARBA KOLATA E STAKLO SACUVANO ZA VISTINSKI LUBITELI NA WV SE E ORGINAL PALI VOZI SO PREKRASEN MOTOR SASIJA MENIAC ENTERIER TOP STEGNATO
INFO 076 -666-555

 Тетово    Општина:Тетово

Прати Е-Маил

 B&A

Потврден огласувач