Logo

Daewoo Lanos 1.5

Број на оглас: 3462699 | Објавен на: 17.02.2020, 12:17
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Daewoo

Модел: Lanos

Година: 1997

Гориво: Бензин

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 05.2020

Сила на моторот: 63 kw / 86 ks

Цена: 950 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Voziloto e vo ispravna sostojba pali vozi Mana nema nikakva, se prodava poradi zaminuvanje vo stranstvo inaku kolata e zacuvana vo odlicna sostojba
075 350 676 Dragan vo sekoe vreme

 Прилеп    Општина:Прилеп

Прати Е-Маил

 seller

Потврден огласувач