Logo

Dve Jugovci so vgraden plinski ured i vo vozna sostojba!!!

Број на оглас: 3462762 | Објавен на: 22.02.2020, 18:31
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Yugo

Модел: 55

Година: 1990

Гориво: Бензин / Плин

Километри: 120000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Бела

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 02.2019

Сила на моторот: 40 kw / 54 ks

Цена: 15.000 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava samo edno jugo ... Za po detalni informacii na 070784649.

 Пробиштип

Прати Е-Маил

 Toni

Потврден огласувач