Logo

citroen c5

Број на оглас: 3463114 | Објавен на: 06.04.2020, 17:49
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Citroen

Модел: C5

Година: 2003

Гориво: Бензин / Плин

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 08.2019

Сила на моторот: 1 kw / 1 ks

Цена: 123 МКД

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


se prodava za delovi vo havarisana sostojba
no moze da se napravi
ima plin/dizna
registraciata e istecena

info Goran 078 353 850

 Прилеп    Општина:Кривогаштани

Прати Е-Маил

 Sasko

Потврден огласувач