Logo

Audi a4 tdi

Број на оглас: 3463199 | Објавен на: 23.07.2020, 10:59
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Audi

Модел: A4

Година: 2005

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 11.2019

Сила на моторот: 120 kw / 163 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 3 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Top sostojba S-line tdi
Eftino hitnooo
070530173

 Прилеп    Општина:Прилеп

Прати Е-Маил

 prodavam

Потврден огласувач