Logo

Rolobalirka

Број на оглас: 3463509 | Објавен на: 02.06.2020, 20:44
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 2.699 €

2.999 €

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Приклучни машини

Вид на оглас: Се продава


Marka welger 150 ispravna. Moze prevoz po dogovor.

 Струга    Општина:Струга

Прати Е-Маил

 riste

Потврден огласувач