Logo

Prikolka za gnoj SIP

Број на оглас: 3463511 | Објавен на: 02.06.2020, 20:44
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.850 €

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Приклучни машини

Вид на оглас: Се продава


Odlicna sostojba. Moze prevoz po dogovor

 Струга    Општина:Струга

Прати Е-Маил

 riste

Потврден огласувач