Logo

alfa romeo 1.9 jtd - klimata raboti *** mnogu socuvana ###

Број на оглас: 3463651 | Објавен на: 22.01.2020, 13:29
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Alfa Romeo

Модел: Alfa 156

Година: 2000

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Бела

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 02.2020

Сила на моторот: 66 kw / 90 ks

Цена: По Договор

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


reg. do 2 mesec - 2020 god - redovno servisirana - 4 novi gumi - klimata raboti - vnatre enerierot e mnogu socuvan- za poveke inf- 078 - 408 - 486 ##########################################

 Штип    Општина:Штип

Прати Е-Маил

 matiz1@yahoo.com

Потврден огласувач