Logo

Peugeot 307 1.6HDI 2007 година неувезувано / Pezo Пежо

Број на оглас: 3463849 | Објавен на: 28.03.2020, 08:32
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Peugeot

Модел: 307

Година: 2007

Гориво: Дизел

Километри: 170000

Менувач: Рачен

Каросерија: Каравани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 09.2020

Сила на моторот: 80 kw / 109 ks

Цена: По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Се продава Peugeot 307, 1.6 HDI, 110hp, 172.000km, 2007 година, дизел, караван.

Пред 6 месеци направен редовен сервис, сменето каиши и водна пумпа, комплет филтри, сменето предни дискови и плочки, сменето задни плочки. Има летни гуми купени пред 2 сезони.

Возилото е купено во Македонија, неувезувано, солидно зачувано и редовно одржувано. Освен што на одредени надворешни места има естетски оштетувања, други проблеми нема.

Регистрирано до 20 Септември 2020 година.

 Велес    Општина:Велес

Прати Е-Маил

 Lqwe

Потврден огласувач