Logo

Mercedes c220 bg tabli

Број на оглас: 3463856 | Објавен на: 11.08.2020, 21:28
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: C 220

Година: 2002

Гориво: Дизел

Километри: 250000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Каравани

Боја: Сива

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 01.2020

Сила на моторот: 143 kw / 194 ks

Kласа на емисија: Еуро 3

Цена: 1.800 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава2.2 cdi 143ks 2002 god
Registriran do 9.2020
Mnogu zdrav motor i avtomatik besprekoren
Ful oprema so kozha vo odlicna sostojba
Nov akumulator

 Велес    Општина:Велес

Прати Е-Маил

 Doo

Потврден огласувач