Logo

Печка - Дувалка

Број на оглас: 3464050 | Објавен на: 01.08.2020, 16:11
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 750 €
Цената не е фиксна

Категорија: Продавници, Трговија / Леб - бели печива - Пекара

Вид на оглас: Се продава


Комплет опрема за отпочнување на сопствен бизнис.
Печка дувалка со 21плех за печење на 1полнење збира3 плеха, метално постојле за печката, алуминиумска хауба со аспиратор.
Микробранова, тостер фрижидер со росфајтен капак за работна површина, витрина со биро.
Дрвена витрини со вратнички 2м×120см×44см
Ормар за инвентар и гардероба 180×40×40см
Фискална каса.
Инфо: 075 317 320

 Крушево    Општина:Крушево

Прати Е-Маил

 Robert

Потврден огласувач