Logo

muteri za bandazi

Број на оглас: 3464063 | Објавен на: 31.07.2020, 20:35
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Тип на бандаж: Алумински

Ширина: 7J

Дијаметар: 16

Дијаметар на дупка: 114

Број на дупки: Со 5 дупки

Цена: По Договор

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи

Вид на оглас: Се продава


prodavam muteri za bandazi nikluvani, kluc 21, M12 navoj 1,25 odgovarat za japonski vozila izvadeni ze od mazda
16 parcinja

 Кратово

Прати Е-Маил

 Toni

Потврден огласувач