Logo

Mercedes E 280 V6

Број на оглас: 3464250 | Објавен на: 22.11.2020, 12:25
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: E 280

Година: 2005

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 10.2020

Сила на моторот: 140 kw / 190 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 6.400 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Mercedes 280v 6 menjac 7G

 Moni

Потврден огласувач