Logo

Chrysler voyager straski tabli

Број на оглас: 3464646 | Објавен на: 26.03.2020, 21:19
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Chrysler

Модел: Grand Voyager

Година: 2001

Гориво: Дизел

Километри: 20000

Менувач: Рачен

Каросерија: Моноволумен

Боја: Црвена

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 06.2020

Сила на моторот: 81 kw / 110 ks

Цена: 1.111 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Vo ekstra sostojba straski tabli

 Радовиш    Општина:Радовиш

Прати Е-Маил

 Vase

Потврден огласувач