Logo

Bandazi za AUDI 16 5*112

Број на оглас: 3465025 | Објавен на: 20.09.2020, 07:46
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Тип на бандаж: Алумински

Ширина: 12J

Дијаметар: 12

Дијаметар на дупка: 112

Број на дупки: Со 5 дупки

Цена: 215 €

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи

Вид на оглас: Се продава


Bandazi za audi 16 5*112 BEZ GUMI

 Охрид    Општина:Охрид

Прати Е-Маил

 Miso

Потврден огласувач