Logo

MERCEDES A 170 CDI_FUL @ AVTOMATIK ###

Број на оглас: 3465175 | Објавен на: 23.01.2020, 12:28
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: A 170

Година: 2000

Гориво: Дизел

Километри: 180000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Хеџбек

Боја: Бела

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 12.2020

Сила на моторот: 60 kw / 82 ks

Цена: По Договор

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


mercedesot e mnogu socuvan redovno servisiran - reg. do 12- mesec - 2020 - potocno cela god - 4 - novi gumi - za poveke inf- javete se - na viber - ##################### 078 - 408 * 486 ################################################################################

 Штип    Општина:Штип

Прати Е-Маил

 dragon@gmail.com

Потврден огласувач