Logo

ford super

Број на оглас: 3465286 | Објавен на: 02.08.2020, 07:31
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Ford

Модел: Mondeo

Година: 2004

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 03.2020

Сила на моторот: 85 kw / 116 ks

Цена: 2.700 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


prodavam ford mondeo vo super sostojba 212 000 km mala potrosuvacka dobro zacuvano vozilo

 Битола    Општина:Битола

Прати Е-Маил

 zoran

Потврден огласувач