Logo

Delovi za Gorenje PS306BM - pumpi, novi amortizeri, motor...

Број на оглас: 3465371 | Објавен на: 05.07.2020, 06:13
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.500 МКД

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Машина за перење

Вид на оглас: Се продава


Se prodavaat delovi za Mashina za perenje alishta, Gorenje, PS306BM.

Motor, programator, dve pumpi za voda, dva novi amortizeri.

 Скопје    Општина:Ѓорче Петров

Прати Е-Маил

 Славчо

Потврден огласувач