Logo

Kristalni Setovi: Lance i Obetki -925 Sterling Silver-

Број на оглас: 3465525 | Објавен на: 09.04.2020, 13:20
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 499 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Часовници и Накит / Накит / Женски Сребрен накит / Ланчиња

Вид на оглас: Се продава


Се продаваат нови кристални комплети, составени од ланче и обетки.
Материјал: 925 Sterling Silver во комбинација со австриски кристали.

Цената е назначена на самата слика и се однесува за конкретниот модел прикажан на истата слика.

Можна е испорака по карго (до врата) низ целата држава.
За повеќе информации слободно контактирајте ме преку телефон, порака или Viber.

 G

Потврден огласувач