Logo

servo pumpa. passat.audi.

Број на оглас: 3465775 | Објавен на: 23.05.2020, 09:12
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Audi

Модел: a4-passat

Tип на делови: Управниот /Серво /волан

Цена: 30 €

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


se prodava hladnjak za klima.za audi a4 passat b5.95-00. i drugi delovi.cena povolna. tel 077 521 447 gevgelija.

 Гевгелија    Општина:Гевгелија

Прати Е-Маил

 laki

Потврден огласувач