Logo

MOTO CIZMI BR.38

Број на оглас: 3465812 | Објавен на: 02.07.2020, 10:39
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €
Цената е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Делови за мотори / мопеди и Опрема / Облека/Заштита / Чизми

Вид на оглас: Се продава


CRANE SPORTS zhenski moto chizmi br.38 so dvojna zastita na zglobovi, kako novi ednash noseni, se prodavaat poradi mal broj, kupeni od Salzburg, cenata e fiksna 90 e

 Скопје    Општина:Гази Баба

Прати Е-Маил

 Oglasuvach

Потврден огласувач