Logo

РЕТРОВИЗОР ЗА FIAT PUNTO 2000 ГОДИНА

Број на оглас: 3465904 | Објавен на: 08.07.2020, 18:04
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.200 МКД

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Вид на оглас: Се продава


Се продава ретровизор (лев) за Фиат Пунто 2 - 2000 година во одлична состојба

 Скопје    Општина:Кисела Вода

Прати Е-Маил

 Ацо

Потврден огласувач