Logo

mercedes 124 200 reg. plin dizna 1995god.

Број на оглас: 3465941 | Објавен на: 02.08.2020, 04:25
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: E 200

Година: 1995

Гориво: Бензин / Плин

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 12.2019

Сила на моторот: 100 kw / 136 ks

Kласа на емисија: Еуро 5

Цена: 1.550 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


registriran na18.12.2019god.so atestiran plinski ured so dizna. godina na proizvodstvo mu e 1995god. po soobracajna. So
Klima funkcionalna, elektrika na prozorci funkcionalni.Akumulator dve godina pod garancija, i cetiri rezervni gumi.

 Прилеп    Општина:Прилеп

Прати Е-Маил

 trajce

Потврден огласувач