Logo

Cesma

Број на оглас: 3466040 | Објавен на: 23.12.2019, 09:56
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 150 €
Цената е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Дом и Градина / Кујна / Останато

Вид на оглас: Се продава


Donesena od francija nova ne koristena

 Виница    Општина:Виница

Прати Е-Маил

 Aleksandar

Потврден огласувач