Logo

SE PRODAVAT 2 MAŠINA ZA KOŠULJICA

Број на оглас: 3466145 | Објавен на: 02.04.2020, 16:58
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Индустриски машини

Вид на оглас: Се продава


Dvete su u ispravna sostojba može da se probat po vaša želba dvete su 2008 godište Registrirani edna je SO kibla edna e bez kibla

 Тетово    Општина:Боговиње

Прати Е-Маил

 smajo zilbeari

Потврден огласувач