Logo

Orginalni Delovi za Samsung Telefoni

Број на оглас: 3466382 | Објавен на: 31.08.2020, 13:41
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Samsung

Модел: X

Боја: Roségold

Интерна меморија: 4 GB

РАМ меморија: 3 GB

Големина на екранот: 5,5 - 5,9" инчи

Цена: По Договор

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Imam od modelite s6,s6 edge, s7, s7 edge, s8
Od a serija a3 2016,a5 2016
Od j serija skoro se
Nemam ekrani

 Велес    Општина:Велес

Прати Е-Маил

 Oglasi

Потврден огласувач