Logo

Seat Cordoba 2007

Број на оглас: 3466387 | Објавен на: 20.02.2020, 16:40
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Seat

Модел: Cordoba

Година: 2007

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Бела

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 02.2020

Сила на моторот: 51 kw / 69 ks

Цена: 2.200 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Seat Cordoba 2007 god,1.4 tdi, 51 kw,registrirana do 02.2020,ima klima(ispravna)napraven mal servis,elektrika na site 4 prozori,ima nova letva,drug lager,lamela i korpa,15ki bandazi vo dobra sostojba,ima pominati 220000 km.Moze zamena za kola so 1.9 motor so moja ili vasa doplata. 078233348

 Куманово    Општина:Куманово

Прати Е-Маил

 Boban

Потврден огласувач