Logo

!!!!!OPEL CORSA C 1.0 65.000-KM!!!!!

Број на оглас: 3466422 | Објавен на: 03.06.2020, 19:36
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Corsa

Година: 2006

Гориво: Бензин

Километри: 60000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2021

Сила на моторот: 44 kw / 60 ks

Цена: 2.700 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


OPEL CORSA C 1.0 65.000-KM!!!
-KLIMA
-SERVO
-ABS
-ELEKTRICNI STAKLA
-CENTRALNO
-2 KLUCEVI
-FABRICKO RADIO-KOMANDI NA VOLAN
-KOZEN VOLAN SO PODESUVAJNE NA VISINA
-SVETLO ZA MAGLA
-4 AIR BAG
-AL BANDAZI
SMENETO ULJE I FILTRI PRED 300KM LANCE NA MOTOR PRED 7.000KM SERVISIRANA REGISTRIRANA DO 23.1.2021 SO ZELEN KARTON!!!

 Гевгелија    Општина:Гевгелија

Прати Е-Маил

 marjan

Потврден огласувач