Logo

Fiat stilo 1.9 JTD

Број на оглас: 3466542 | Објавен на: 25.02.2020, 13:50
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 22 €

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Вид на оглас: Се продава


Se sto vi treba za fiat stlo


Za poveke informacii javete se
077590860
077590860
077590860
077590860

 Велес    Општина:Велес

Прати Е-Маил

 !!!!!!!

Потврден огласувач