Logo

Citroen c3 pikaso 1.6hdi 66kw 90ks 2011g.kolata e salon.

Број на оглас: 3466588 | Објавен на: 23.05.2020, 10:23
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Citroen

Модел: C3 Picasso

Година: 2011

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Моноволумен

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 12.2019

Сила на моторот: 66 kw / 90 ks

Kласа на емисија: Еуро 5

Цена: 4.650 €

4.900 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Registrirano na Mk tablici so zelen karton
Novi gumi
Ful oprema
Inf na tel.071 294 616 i 071 294 615
Zamena druga cena

 Крива Паланка    Општина:Крива Паланка

Прати Е-Маил

 аvto_msi

Потврден огласувач