Logo

PASSAT 1.9 TDI-110ks- PASAT (Bora.Golf.Seat.Audi.Fiat.Opel)

Број на оглас: 3466603 | Објавен на: 13.02.2020, 12:15
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Passat

Година: 1998

Гориво: Дизел

Километри: 150000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Зелена

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 11.2020

Сила на моторот: 81 kw / 110 ks

Цена: 1.999 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


sega uvezen i reg na bg tabli

 Кратово

Прати Е-Маил

 DRAGE

Потврден огласувач