Logo

iPad 2

Број на оглас: 3466726 | Објавен на: 07.07.2020, 20:06
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Apple

Големина на екранот: 10" инчи

Цена: 80 €

100 €
Цената е фиксна

Категорија: Компјутери / Таблети

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Se prodava iPad 2 16GB
Mn malce koristen
Bez zameni

 Битола    Општина:Битола

Прати Е-Маил

 Maja

Потврден огласувач