Logo

Onkyo tx-ds575 i tx-sv525R

Број на оглас: 3466791 | Објавен на: 16.09.2020, 12:30
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 6.100 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Se prodavaat resiveri onkyo vo super sostojba.

 Струмица    Општина:Струмица

Прати Е-Маил

 XXX

Потврден огласувач