Logo

Ford Eskort 1.8 dizel obicen NA DELOVI

Број на оглас: 3466825 | Објавен на: 03.07.2020, 12:58
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 5 €

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Вид на оглас: Се продава


NA DELOVI e kolata, motor odlicen

 Македонски Брод

Прати Е-Маил

 Tihomir

Потврден огласувач