1 / 8
Издавам соби во Нижеполе, Пелистер - Вила Бабин Заб
60 €
07.06.2023 08:10

Битола / Битола

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

10

Квадратура:

1000 m²

Број на спратови:

4 спрата

Греење:

Централно

Дворна површина:

4500 m²

Тип на домот:

Вила

Состојба:

Нова

Опрема:

Наместен

Број на балкони:

Тераса + 2 Балкони

Број на бањи:

Повеќе од 4

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

4 Паркинг места

Ориентација:

Југозапад

Адреса:

село Нижеполе, Пелистер, Битола

Вилата се наоѓа над село Нижеполе на 1150м над морска висина. Во вилата има чајна кујна и конференциска сала за 40 лица.
Собите се опремени со ТВ, wi-fi, фрижидер и сите имаат прекрасни погледи кон Пелистер.
Сопствен заграден паркинг - бесплатен.
За исхрана можи и во блиски хотели и ресторани каде добивате 10% попуст.

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се изнајмува од:

Toni
Потврден огласувач
075456455
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам