Logo

Супермаркет опрема

Број на оглас: 3467144 | Објавен на: 23.03.2020, 18:27
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 11 €
Цената не е фиксна

Категорија: Продавници, Трговија / Супермаркети

Вид на оглас: Се продава


Се продава инвентар за продавницa.
Дрвенa витринa со вратнички висина 2м×120см×44см
Дрвен сaсталажи висина2м×70ширина долна полица длабина47см горна37см.
Биро висина81см должина122см ширина55см
Фискална каса,
Видео надзор со 7 камери.
Вага од 300кг,
Имам пола палета прашак за машинско перење на алишта, 40вреки по 10кг по цена од 300ден.
Омекнувач за алишта 10парчина од по 4л цена 200ден.
Инфо: 075 317 320

 Крушево    Општина:Крушево

Прати Е-Маил

 Robert

Потврден огласувач