Logo

Yamaha Tracer MT 09

Број на оглас: 3467308 | Објавен на: 24.02.2020, 12:56
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Yamaha

Вид: Туринг

Година: 2016

Модел: Mt 09 Tracer

Километри: 10000

Цена: 8.000 €
Цената е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Вид на оглас: Се продава


Motorot ima dva vizira, golem i mal. Vo komplet se i site tri kuferi.
Kako nov.

 Охрид    Општина:Охрид

Прати Е-Маил

 Jovan

Потврден огласувач