Logo

Raftovi - stalazi

Број на оглас: 3467373 | Објавен на: 23.03.2020, 18:27
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 10 €
Цената не е фиксна

Категорија: Продавници, Трговија / Супермаркети

Вид на оглас: Се продава


Се продава инвентар за продавница.
Дрвена витрини со вратнички висина 2м×120см×44см.
Биро висина81см должина122см ширина55см,
Фискален апарат 6000д.
Вага од 300кг 10000д
Има останато прашак за машинско перење на алишта, пола палета 45вреки по 10кг по цена од 300ден.
Омекнувач за алишта 10парчинс од по 4л цена 200ден.
* Инфо: 075 317 320

 Крушево    Општина:Крушево

Прати Е-Маил

 Robert

Потврден огласувач