Logo

OREVI

Број на оглас: 3467727 | Објавен на: 15.09.2020, 16:44
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 120 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Храна и готвење / Kикирики, Oреви, бадеми, лешници

Вид на оглас: Се продава


Se prodavat orevi prva klasa imame i KRSENI i ne KRSENI za poveke informacii javete se na brojot
-Prakjame i po kargo

 Кратово

Прати Е-Маил

 Vase