Logo

SEAT LEON 1.6 16V 105KS BENZIN/PLIN 2005

Број на оглас: 3467750 | Објавен на: 23.01.2020, 11:23
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Seat

Модел: Leon

Година: 2005

Гориво: Бензин / Плин

Километри: 250000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 03.2020

Сила на моторот: 77 kw / 105 ks

Цена: 3.500 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


SEAT LEON 1.6 16V 105KS BENZIN/PLIN 2005
POVEKJE INFO NA TEL..VREDI DA SE VIDI...
Огласи од: GAME on It Market

GAME on It Market

Карпош, Скопје

Станете Премиум член

 Скопје    Општина:Карпош

Прати Е-Маил

 GAME on It Market

Потврден огласувач