Logo

Audi a4 19pd 116ks kolata e staklo 240000km

Број на оглас: 3467755 | Објавен на: 17.02.2020, 07:28
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Audi

Модел: A4

Година: 2001

Гориво: Дизел

Километри: 20000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 04.2020

Сила на моторот: 85 kw / 116 ks

Цена: 2.888 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Reg 4 2020 golem servis napraven cena za kes 2900e moze nema nikakvi poprvaki tel 071326917 kiko

 Валандово

Прати Е-Маил

 Goran

Потврден огласувач