Logo

Mercedes-Benz E-Klasa BlueEfficiency

Број на оглас: 3468641 | Објавен на: 05.04.2020, 15:10
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: E 200

Година: 2012

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 09.2020

Сила на моторот: 100 kw / 136 ks

Kласа на емисија: Еуро 5

Цена: 14.990 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Klimatronik dvozonski greaci na sedista zadni sedista se pravat za deca navigacija masazeri na sedista novi gumi registriran i servisiran so zelen karton

 Неготино    Општина:Неготино

Прати Е-Маил

 Marjan

Потврден огласувач